Для деяких людей рубікон асоціюється з перешкодами, а для нас це тернистий і дуже цікавий шлях, який наділяє нашу команду безцінним досвідом.

Наша історія почалася з покупки звичайного шуруповерта. У далекому 2008 році керівник компанії прийняв рішення почати шлях в меблевому бізнесі. Перший час компанія займалася ремонтом меблів, через деякий час задоволені клієнти почали звертатися з проханнями зробити меблі на замовлення. Так з'явилася компанія МІМ-К або ТОВ «МІМКОМ».

Кожен новий проект був більш складний і більш цікавий ніж попередній. З'явилася необхідність в розширенні - був створений великий складальний цех і виробництво з фарбування (малярський цех). Цей крок дав компанії великий ривок вперед. Через деякий час був відкритий зварювальний цех.

Власне виробництво забезпечило компанії стійке місце на меблевому ринку. Конкурентні ціни та висока якість роботи привели до нас дуже багато нових клієнтів, тому з'явилася навантаження на виробництві та було прийнято рішення про чергове розширення компанії. Ми відкрили ще один складальний і другий малярний цех.

З таким великим виробництвом компанія з легкістю може реалізовувати великі проекти, поступово ми вийшли на ринок HORECA. За сьогоднішній день ми реалізовуємо ресторани Сушия під ключ, клініки Добробут, магазини Picolinos і Martinelli і багато інших.

RUBICON - це філія меблевої компанії МІМКОМ. Це не просто салон або офіс компанії, це великий проект, метою якого є плідна співпраця з дизайнерами інтер'єру. Частиною проекту RUBICON є спільнота, створене для обміну досвідом і різного розвитку не тільки в меблевій сфері. На регулярній основі ми будемо проводити зустрічі, майстер-класи та тусовки. В офісі компанії ви можете скористатися послугами для замовлення меблів, а також комфортно попрацювати в зоні коворкінг.