5 книг для початківця дизайнера

0

5 книг для початківця дизайнера
  
1. Майк Монтейро «Дизайн - це робота».

job_big.png
Екстравагантний Майк Монтейро почав свій дизайнерський шлях в копіювальному центрі. За свою кар'єру він допустив всі можливі помилки і не приховує цього, навпаки - попереджає. У книзі дано опис всіх ступенів організації робочого процесу дизайн-компанії. Майк стверджує, що робота дизайнера - не тільки талант, але і бізнес. Завдяки цій книзі ви можете навчитися у Монтейро мистецтву надання послуг, цінувати свою роботу і отримувати за це винагороду. Тому що дизайн - це робота.

2.  Дон Норман «Дизайн звичних речей».

1.00x-thumb.png

Якщо ви працюєте над створенням речей, які нас оточують - від дверей і духовок до прасувальних дощок і автомобілів, - то ця книга для вас. Якщо ви в дизайні всерйоз і надовгом - вам варто прочитати цю книгу, тому що ця книга одна з дизайнерських "біблій".  

Колишній віце-президент компанії Apple Дональд Норман, якого Business Week назвала "Одним з найвливовіших дизайнерів в світі", розповідає про те, як зробити звичні речі зручними.  З цього оновленного видання ви дізнаєтесь, як створюєтся інтуїтивний дизайн, який подобається людям.

3. Джон Хегерті «Хегерті про креативність. Правил немає. »

large_ab7bbe0e4ea07511.jpgЩо таке креатив? Що надихає нас на творчість? І як стати більш креативним?

 Жива легенда рекламної індустрії Джон Хегерті пропонує 50 блискучих і провокаційних ідей про те, як розвинути в собі креативність і домогтися успіху в творчій діяльності. Всі люди творчі, але лише деякі можуть заробляти цим на життя.

Хочете стати одним з таких щасливчиків?

4.  У. Лідвелл, К. Холден, Д. Батлер, «Універсальні принципи дизайну».

p09qktli.jpg


У цій книзі для дизайнерів автори зібрали загальні принципи дизайн-проектування. Кожен розворот довідника містить коротку, але ємну інформацію по темі і ілюстрацію як приклад. Всі статті супроводжуються посиланнями на основне джерело інформації, тому при бажанні вивчити тему глибше читачеві не доведеться шукати хороше джерело самостійно. Корисна як початківцям, так і досвідченим дизайнерам.

«Привабливі з точки зору естетики розробки речі здаються простіше у використанні, ніж непривабливі. Коли людина бачить два предмета з однаковим призначенням, йому зазвичай здається, що гарний предмет зручніше, ніж не настільки красивий, хоча в дійсності все може бути і навпаки ».

5. Йоганнес Іттен «Мистецтво кольору».

aplhdo3j.jpg

Книга для тих, хто хоче навчитися володіти гармонією кольору.

Йоганнес Іттен з безмежною любов'ю розповідає читачеві про аспекти теорії кольору. Книга, увібравши в себе досвід досліджень і практичних занять, покликана звільнити свідомість художника і прояснити низку проблем.

Читання «Мистецтва кольору» схоже на медитацію, що дозволяє розширити межі розуміння і розвинути в собі почуття кольору.

Книга неодноразово перевидавалася і увійшла в освітні програми багатьох художніх шкіл різних країн світу. І це не дивно, тому що Іттен був приголомшливим учителем, судячи з грамотному викладу інформації і вибудувана глав. На щ
астя, навіть зараз можна відчути себе студентом Баухауза, взявши в руки книгу Йоганнеса Іттена.

«Якщо ви, не знаючи законів кольору, здатні створювати шедеври, то ваш шлях полягає в цьому незнанні. Але якщо ви, не знаючи цих законів, не здатні створювати шедеври, то вам слід подбати про отримання відповідних знань.
Додати коментар