Скандинавський стиль в інтер'єрі

0

Скандинавський стиль дуже популярний серед дизайнерів інтер'єру, які хотіли б представити свої ідеї в 3D-візуалізаціях. Але які основні причини його популярності?

Кожного разу, коли я думаю про скандинавський стиль, моя уява в першу чергу показує мені простоту інтер'єру. Конструкція пропонує натуральні матеріали, такі як дерево, шкіра і камінь, які легко піддаються обробці і можуть бути зручно використані в будь-якій кімнаті квартири або будинку. Одина з найбільш очевидних відповідей на питання про його популярність полягає в тому, що скандинавські інтер'єри сучасні і добре відомі серед молоді, яка дуже часто є найбільшою цільовою групою розробників, які замовляють 3D-візуалізації для демонстрації своєї концепції житла. Що особливо цікаво, так це той факт, що не тільки розробники зі скандинавських країн люблять цей дизайн, але і з Європи і Америки часто замовляють свої 3D-рендери в цьому стилі.


skandi


Якщо ми подумаємо про кольори скандинавських інтер'єрів, то найпопулярнішим є, очевидно, білий, його головна перевага в тому, що ви можете зручно поєднувати його з будь-яким іншим відтінком або малюнком, щоб досягти ідеальних контрастів і повеселитися, вибираючи кінцеві декоративні елементи для завершення дизайну. Такі кольори максимізують легкість в інтер'єрах, тому вони виглядають дуже привабливо в тривимірних зображеннях. Незважаючи на те, що палітра кольорів повинна бути досить обмеженою, і краще не приймати рішення про включення занадто великої кількості пастельних відтінків, саме тут наші 3D-художники можуть почати грати з матеріалами і текстурами 3D-моделей.


skandi1Форми меблів зберігаються в досить мінімалістичний формі, однак це не впливає на їх функціональність, яка знаходиться на дуже високому рівні. Скандинави ідеально поєднують функціональність з сучасним дизайном. Працюючи над меблями, вони роблять акцент на спрощення концепції і отримання якомога більшої кількості інноваційних елементів, але при цьому покладаються на надійні натуральні матеріали. Ці два підходи являють собою ідеальну комбінацію, яка була випробувана і не знижувалася в популярності вже більше 60 років поспіль. Ретельно продумані і класичні меблі завжди добре виглядає в 3D-проектах, і здається, що ця тенденція буде продовжуватися вічно.

Це три найважливіших критерії успіху скандинавського стилю серед забудовників і дизайнерів інтер'єрів. Майбутнє цієї концепції виглядає блискучим, і її прихильники не захочуть протистояти цій тенденції.

Додати коментар