Філія Rubicon створена для співпраці з дизайнерами інтер'єру. У нашому новому офісі ви зможете використовувати для роботи зону CoWorking. Стильний дизайнерський офіс, в якому приємно проводити час з клієнтами для підбору матеріалів і обговорення проектів.

Також для вас буде доступний принтер, з форматом друку А3, не потрібно більше шукати місце, де роздрукувати проект, ви з легкістю можете це зробити у нас. Про офісі буде представлено безліч зразків матеріалів для виготовлення меблів.

Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що офіс розташований поруч з провідними постачальниками матеріалів не тільки для меблів, а й для оздоблювальних робіт. Дуже зручно, коли все під рукою, чи не так?

Які вироби можна замовити у нас? Так як у нас своє виробництво, а саме складальні цехи, столярний і зварювальний цех, малярні камери, виробництво м'яких меблів - ми можемо закривати ваші об'єкти під ключ.

Наша компанія входить в ТОП-3 виробників меблів на ВіЯр, за довгі роки співпраці ми плавно перейшли з рангу «виробник» в категорію «партнер» і партнерські відносини дають нам багато переваг, які переростають в бонуси для дизайнерів інтер'єру.

Детальніше дізнатися про умови співпраці ви можете або у нас в офісі, або за номером телефону:

0993726517 Людмила (керівник відділу розвитку та маркетингу)